PL
Menu

Kwiaciarnia

Gdzie kwiaty stają się sztuką

Kwiaciarnia to serce naszego centrum. Tu się narodził pomysł na Green House, tu spotykają się ludzie, którzy mają podobną wrażliwość. Od kwiaciarni się zaczęło i dlatego tak bardzo zależy nam, byście Państwo przyjęli nasze do niej zaproszenie.
Grupa specjalistów, którą wokół niej zgromadziliśmy to ludzie z ogromnym doświadczeniem i potencjałem twórczym. To sprawni rzemieślnicy i pomysłowi artyści w jednym.
Kwiaciarnia to miejsce, do którego kierujecie swe kroki w chwili potrzeby uczczenia ważnych dla Was chwil. My to szanujemy, dlatego stawiamy na profesjonalizm naszych florystów.

Dbamy, byście Państwo mieli wybór spośród kwiatów najlepszej jakości, które przechowywane w chłodniczych warunkach, mają optymalne warunki, by długo cieszyć swym pięknem w Państwa domach.
Profesjonalna oprawa kwiatowa ceremonii ślubnej, florystyka żałobna, czy okazjonalna, elementy wystroju wnętrz- to tematy bliskie naszemu sercu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bo kwiaty są jak ludzie- nie ma dwóch takich samych. Przyświeca nam hasło, które jest inspiracją, ale również zobowiązaniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, będzie nam miło jeśli obdarujecie nas Państwo swym zaufaniem. 

« Zobacz wszystkie